HÇK Web
www.hasancetinkaya.net
HÇK Web
www.hasancetinkaya.net
HÇK Web
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HÇK Web

Hçk Web - www.hasancetinkaya.net

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapUzun bir aradan sonra... TorpilliZiyaretçi defteri
Sitemiz Değişmiştir Yeni Sitemiz http://www.blusterin.tk/ hepinizi bekleriz....
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
By.Admin (213)
Uzun bir aradan sonra... I_vote_lcapUzun bir aradan sonra... I_voting_barUzun bir aradan sonra... I_vote_rcap 
Admin (177)
Uzun bir aradan sonra... I_vote_lcapUzun bir aradan sonra... I_voting_barUzun bir aradan sonra... I_vote_rcap 
hsn57 (34)
blacqangel (20)
burcu (6)
Karizmam (6)
puki (1)
ALİİİ (1)
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 80 kişi Perş. Ara. 02, 2010 6:45 pm tarihinde online oldu.

Uzun bir aradan sonra...

4 posters
YazarMesaj
Admin
Administrator

Admin

Uzun bir aradan sonra... Empty
MesajKonu: Uzun bir aradan sonra...   Uzun bir aradan sonra... Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 9:24 am

Arkadaşlar merhaba

Uzun bi aradan sonra (1 buçuk sene) tekrar forumu geliştirmeye karar verdim ben forumdan çıkdığımda 32 üye şimdi 92 üye olmuş teşekkür ederim hepinize işallah dahada geliştiriz

Yeni ne var:

Oyun yapımla uraşdım
Adventure maker öğrendim
Fps öğrenndim
Eclipse ''
Rpg Maker ''

Bunlarıda sizinle paylaşıcam herkeze iyi günler...

Mod başvuruları için ömden iletişime geçin...
hsn57
Acemi
Acemi
hsn57

MesajKonu: Geri: Uzun bir aradan sonra...   Uzun bir aradan sonra... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:18 pm

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

H.o bende artık dönmez demişdim hadi kolay gelsin kardeş
By.Admin
Administrator

By.Admin

MesajKonu: Geri: Uzun bir aradan sonra...   Uzun bir aradan sonra... Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 1:47 pm

Guzel Teşekkürler. clown clown
burcu

MesajKonu: Geri: Uzun bir aradan sonra...   Uzun bir aradan sonra... Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 2:07 pm

oo h.g cnm knkm bende kapanınca bayadır bakmadım ben biliodum açcanı ama

nese hadı optum cnm Wink
Admin
Administrator

Admin

MesajKonu: Geri: Uzun bir aradan sonra...   Uzun bir aradan sonra... Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 5:09 pm

teşekkür ederim zaten sagokolera acemılık eseriydi orda alışdık foruma şimdi asıl forumu yapıyoruz...
By.Admin
Administrator

By.Admin

MesajKonu: Geri: Uzun bir aradan sonra...   Uzun bir aradan sonra... Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 6:11 pm

tAmam
Admin
Administrator

Admin

MesajKonu: Geri: Uzun bir aradan sonra...   Uzun bir aradan sonra... Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 1:05 pm

By.Admin demiş ki:
tAmam

???
By.Admin
Administrator

By.Admin

MesajKonu: Geri: Uzun bir aradan sonra...   Uzun bir aradan sonra... Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 12:56 pm

Ne soru işareti tamam diyoruz acemilk günleri geçti yeni günlere giriyoruz anladın mı?

Uzun bir aradan sonra...
1 sayfadaki 1 sayfası